قرص ترک اعتیاد سناتور

آیا قرص ترک اعتیاد سناتور تاثیر گذار است؟

آیا تبلیغاتی که برای قرص ترک اعتیاد سناتور در ماهواره پخش می شود، قابل اعتماد است؟

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که تحت تاثیر تبلیغات ماهواره ای به قرص ترک اعتیاد سناتور اعتماد نموده اید و خیلی مایل هستید که یکی از این قرصها را بخرید و نتیجه آن را بر روی خود یا خیشاوندان خود ببینید، لطفاً قبل از سفارش کمی تحقیق کنید و خواندن این مقاله را به شما حتما توصیه می کنم زیرا در این نوشته دلایلی را خدمت شما ارائه خواهیم داد که شما را کاملاً از خریدتان منصرف خواهد کرد و با پشت پرده این داروها آشنا خواهید شد. 

 

چرا نمی توان به قرص ترک اعتیاد سناتور اعتماد نمود؟

با توجه به اینکه اکثر تبلیغات ماهواره ای بر مبنای دروغ بوده و اکثر محصولاتی که بر روی ماهواره فروخته میشود هم تقلبی هستند و هم دارای قیمت بالایی نیز می باشند بنابراین می توان گفت که قرص ترک اعتیاد سناتور نیز که بر روی شبکه های ماهواره ای پخش میشود و دارای قیمت بالایی نیز می باشد از جمله محصولات تقلبی و فیک سودجویان بازار مجازی است.

علاوه بر این تحقیقات بر روی قرص ترک اعتیاد سناتور نشان داده که این دارو حاوی چندین ماده گیاهی و به خصوص مورفین و ترامادول می باشد که خاصیت آرامش بخشی را برای فرد مصرف کننده به دنبال دارد بنابراین کسی که این قرص را مصرف می کنند پس از مدتی احساس می‌کنند که هیچ گونه اعتیادی نسبت به مواد مخدر ندارد در حالی که حقیقت غیر از این بوده و موادی مانند ترامادول و مرفین که در این دارو به کار برده شده است به شدت برای کبد و کلیه مضر بوده و پس از مدتی فرد مصرف کننده را با مشکلات شدید کلیوی و کبدی روبرو نخواهد ساخت.

دلیل سوم غیر قابل اعتماد بودن قرص ترک اعتیاد سناتور به ترامادول و مرفین موجود در آن مربوط می‌شود. یعنی خود دو ماده ترامادول و مرفین نیز اعتیاد آور بوده و کسی که این دارو را مصرف می کنند پس از مدتی نسبت به مورفین و ترامادول اعتیاد پیدا خواهد کرد و مشکل او نه تنها حل نخواهد شد بلکه برعکس به شدت افزایش خواهد یافت و به صورت ناخودآگاه بلای بسیار خانمان سوز بر سر خود خواهد آورد.

 

پس چرا هنوز هم مردم این قرص ترک اعتیاد را تهیه می کنند؟

شاید بتوان گفت که دلیل اصلی رغبت مردم برای خرید این قبیل قرصها ساده لوح بودن آنها یا نداشتن مبلغ کافی برای انجام درمان های گران قیمت یا ترس از کمپ های ترک اعتیاد و یا نداشتن درآمد کافی برای مراجعه به این مراکز می باشد. 

در حقیقت کسانی این قرص ها را تهیه می کنند که تمامی راهها و گزینه های ترک اعتیاد را تست نموده اند و متاسفانه به دلیل عدم اراده کافی و عدم توانایی در ترک اعتیاد بسیار کنجکاو هستند که این قرص ها را نیز به عنوان یک گزینه جدید برای ترک اعتیاد امتحان کنند. ولی اگر شما در سراسر اینترنت و یا حتی در دنیای واقعی پرس و جو کنید هیچ دلیل قانع کننده ای مبنی بر قابل اعتماد بودن و جوابگو بودن این قرصها نخواهید یافت.

 

توصیه مجله وب نواز برای ترک اعتیاد چیست؟

طبق پرسش های متفاوتی که از مصرف‌کنندگان این داروها به دست آمده نتایج نشان می دهد که فرد مصرف کننده در زمان مصرف قرص هیچ‌ گونه تمایلی به مصرف مواد مخدر نداشته و خود را کاملا آزاد و بدون اعتیاد به هیچ ماده مخدری احساس میکند ولی بلافاصله پس از تمام شدن قرص میزان خماری در فرد چند برابر شده و خود را معتاد تر از گذشته نیز احساس می کند.

بنابراین توصیه می‌شود که برای ترک اعتیاد واقعی و بدون عوارض حتما به یک پزشک معتبر و یا مراکز معتبر ترک اعتیاد مراجعه کنید و سعی نکنید تا خود را با این قرص های تقلبی و گول زننده ترک دهید زیرا نتایج نشان داده است که فرایند ترک اعتیاد یک پروسه بسیار پیچیده و دردناک بوده و کسی که واقعا قصد ترک اعتیاد را داشته باشد باید دردهایی را هم متحمل شود تا لذت واقعی زندگی را بعد از ترک اعتیاد ببینند.

به امید یک زندگی پاک برای همه ایرانیان عزیز

لطفاً نظرات و دیدگاههای خود را در مورد این قرص های به ظاهر ترک کننده برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز از تجربیات با ارزنده شما آگاه شوند.

 

آیا قرص ترک اعتیاد سناتور تاثیر گذار است؟
4.1 (82%) 10 رای

2 دیدگاه در “آیا قرص ترک اعتیاد سناتور تاثیر گذار است؟”

  1. من ازطریق تبلیغ ماهواره قرص سناتور را سفارش دادم با زبان بازی و وراجی و حرفهای مفت خانم لطفی، دور از جان دوستان خر شدم به مبلغ ۱۷۵۰۰۰ تومن خریدم توسط پیک بنام محسن حاتمی به کارت صادراتش واریز نمودم ولی الان مثل سگ پشیمونم اول که نگهداری نداره حتی یک ساعت دوم معده ام داشت منفجر میشد که رفتم دکتر بهتر شدم بعد گفتن گارانتی داره ولی زر مفت بود سه چهار نفر هروئینی را گذاشتن اونجا نمیتونن جواب درست و قانع کننده ای به مردم بدن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *