فال 8 آذر 97

فال 8 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 8 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 8 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 8 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

متاسفانه امروز روز خوبی برای شما نخواهد بود بهتره قبل از اینکه چیزی بگویید در موردش فکر کنید. سیاره بخت شما یعنی عطارد شما را وسوسه می کند تا قبل از اندیشیدن حرف بزنید، ولی متاسفانه این سیاره شما را در دردسر خواهد انداخت، مهم نیست حرفی که خواهید زد بد خواهد بود یا خوب. چون ممکن است با این حرف تان کسی را ناراحت کنید یا احساسش را خدشه دار کنید. شاید این قضیه برای شما مهم نباشد ولی با این کار دارید عملا قلب یک نفر را می شکنید.

 

2- فال 8 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما فردی هستید که معمولا برای بیان احساسات خود احتیاط را رعایت می کنید ولی ممکن است امروز بی گدار به آب بزنید و دیگران را از هدف خود آگاه سازید.شما ممکن است اکنون خارج از چهارچوب عمل کنید، ‌اما  لزوما به این معنا نیست که دیگران هم دوست داشته باشند به شما بپیوندند، پس بهتر است مانند قبل جوانب احتیاط را رعایت کنید.

 

3- فال 8 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

ممکن است امروز شما کمی جدی به نظر برسید و دیگران شما را سر سخت و جنجالی ببینند، مطمئن باشید که اوقات خوبی خواهید داشت.  اگر حرفی زدید که شخص حساسی از آن حرف ناراحت شد و رنجید شما کمک زیادی نمی‌توانید به او بکنید. قصد شما این است که باهوش باشید و نمی‌خواهید خوب فکر کنید. شما حدود خود را رعایت نمی‌کنید و اینکه فقط نظرات خود را به کرسی می‌نشانید. با این وجود، احترام گذاشتن به احساسات دیگران می‌تواند یک ایده زیرکانه باشد.

 

4- فال 8 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

از نظر شما امروز هر کسی در حال لذت بردن از زندگی شخصی خودش است و در حالی که شما در تنگنا قرار گرفته اید کسی به فکر شما نیست، اما ممکن است این تفکر شما اشتباه باشد و باید تغییری را در خود ایجاد کنید و شما باید بین ماندن در موقعیت فعلی یا تغییر یکی را انتخاب کنید.  شاید برای شما سخت باشد که از آن وضعیت نجات یابید. به یاد داشته باشید که لازم نیست  زندگی تان را خراب کنید؛ فقط با گام‌های کوچک اما پی در پی رو به جلو حرکت کنید.

 

5- فال 8 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

نداشتن پرهیز کاری می تواند شما را در دردسر بیندازد. شما طاقت دیدن این را ندارید که روز های خوش شما در حال پایان است. شما یقینا می دانید که چه کسی یا چیزی می تواند شما را خوشحال کند و این روز ها را به شما برگرداند و خود را مجاب می کنید که هر چه سریع تر آن را به دست بیاورید. اما متاسفانه زمان یا مکان آن را اجازه نمی دهد، باید شرایط را بپذیرید.

 

6- فال 8 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

ممکن است بیان احساسات درونی شما کمی مشکل باشد و برای بیان آن سیاست زیادی به خرج می دهید. به خاطر این که مریخ بی پروا و جسور به سیاره شما یعنی عطارد می‌پیوندد. ممکن است  امروز با فردی مواجه شوید  که لبخند گرمی ‌بر صورت دارد،  اما شما از آن به عنوان یک حیله و نیرنگ تعبیر  می‌کنید. شاید رفتار غیر مستقیم شما به دیگران حس معذب بودن بدهد. به هر حال، اگر شما اغلب اوقات، هوشیارانه خلق و خو و احوال تان را به دیگران نزدیک کنید می‌توانید، کمک کننده باشید.

 

7- فال 8 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

سیاره حاکم شما ونوس از جانب اورانوس هیجان زده یک شوک الکتریکی دریافت می‌کند،  بخش‌های استوار و محکم  زندگی شخصی شما  سست می‌شود و امکاناتی  به وجود می‌آیند که ممکن است بسیار بی ثبات باشد. شاید کسی  شما را با پیشنهاد غیر قابل انتظاری  وسوسه کند. بله گفتن کار آسانی است. اما اگر کارتان را زود تعطیل کنید یا نهار  طولانی داشته باشید، کارهای شما می‌تواند عواقب منفی داشته باشد. به خودتان اجازه بازی بدهید، اما اغراق شده بازی نکنید.

 

8- فال 8 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

عطارد که  در قوس نشاط آور به سیاره شما می‌پیوندد، باعث می‌شود به شما اختیار بدهد که  با اقتدار از افکار تان صحبت کنید. شما نه تنها به این کار ترغیب خواهید شد، بلکه می‌توانید در رفتارهای معمولی تان هم این روش را ادامه بدهید. فقط بیندیشید که چه زمانی تمامش کنید. وگرنه  ارتباطات تان را زودتر از آنچه که آن‌ها را ساخته بودید خراب می‌کنید.

 

9- فال 8 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

امروز خورشید درخشان بر زمین می‌تابد و  برای غلبه با سیاره حاکم شما، یعنی ژوپیتر بزرگ در جنگ است. همه چیز اغراق آمیز است، اما شما  باید مشخص کنید که چه چیز واقعی است و چه چیز نیست. شما به خاطر ایده‌های جدید مربوط به احساسات گذشته هیجان زده شده اید؛ چراکه که فکر می‌کردید آنها واقع بینانه هستند و اکنون دریافته‌اید که اینگونه نیست.  اگر  الان استثناً چیزی خوب به نظر می‌رسد، قبل از این که تصمیم نهایی را بگیرید، صبر کنید تا ببینید فردا نسبت به آن چه حسی خواهید داشت.

 

10- فال 8 آذر 97 برای متولدین دی ماه

به همان مقدار تفریحی که امروز دارید قناعت کنید، به این خاطر که می‌دانید  زندگی طی روزها و هفته‌های آینده چقدر جدی می شود. زمانیکه می‌دانید باید کاری انجام دهید که به بهبود وضعیت فعلی تان کمک کند، برایتان سخت است که کاملاً بازنده باشید. با وجود این، زمانیکه فرصتی برای کار کردن به وجود می‌آید، هنوز ایده خوبی است که خوش گذرانی کنید؛ اگر زمانی برای آرامش به خودتان بدهید، راحت‌تر می‌توانید به سر کار برگردید.

 

11- فال 8 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

یک سورپرایز جالب ممکن است روزتان را در راهی که هیچ انتظارش را نداشتید بیندازد. به هر حال، انتخاب با شماست. ونوس دوست داشتنی به همراه سیاره شما یعنی اورانوس یاور شما هستند. متاسفانه، ممکن است در توازن اوضاع مشکل داشته باشید، بار زیادی بر دوش گرفتن ممکن است کیفیت برنامه‌ها را پایین بیاورد. کمی ‌اعتدال می‌تواند روزتان  را نجات دهد.

 

12- فال 8 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

حاکم  قدیمی یعنی ‌سیاره ژوپیتر سر حال است و امروز می‌تواند شما را وسوسه کند که از علامات ایست بگذرید بدون اینکه حتی سرعت خود را آرام کنید.  همه چیز به نظر خوب می‌رسد، اما اگر از شرایط آگاه نباشید، ممکن است اوضاع تغییر کند. می‌توانید بوسیله تمرکز کامل داشتن روی تمام کارهایی که در تمام روز انجام می‌دهید، از حوادث و غافلگیری‌های ناخوشایند جلوگیری کنید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *