فال 21 آذر 97

فال 21 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 21 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 21 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 21 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

زندگی انسان همواره دچار فراز و نشیب هایی می شود و هیچگاه ثابت و پایدار قرار نمی گیرد امروز بین شما با همکارتان جر و بحث کوچکی شروع خواهد شد ولی سعی کنید که این فضای متشنج را هرچه سریعتر پایان دهید زیرا به نفع هیچ کدام از شما نخواهد بود و به رابطه صمیمی که در بین شما ایجاد شده لطمه وارد خواهد ساخت. همچنین شما یک مسئله مهمی را از شریک زندگی تان پنهان کرده اید. بهتر است هر چه سریع تر این مسئله را بیان کنید و خود را از عذاب وجدانی که مدتها شما را آزار میدهد برهانید.

 

2- فال 21 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما به دلیل شرایط روحی بدی که دارید نیاز به یک سفر داخلی یا خارجی احساس می کنید شاید در ابتدای کار مقدمات سفر برای شما مهیا نشود ولی کمی که زمان بگذرد متوجه خواهید شد که همه چیز طبق روال شما و آنچه که باب میل شما بوده پیش خواهد رفت و در نهایت تمامی امور برای رضایت شما رقم خواهد خورد. همچنین امروز مشکلات و اتفاقات زیادی برای شما رخ داده و شما نباید به خاطر همه این اتفاقات اعصاب خود را خرد کنید بلکه کمی به زمان نیز مهلت بدهید تا همه چیز را جبران کند.

 

3- فال 21 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

امروز خبرهای خوشی به دست شما خواهد رسید و کسانی را که انتظار هیچ کاری ازشان نداشتید به کمک شما خواهند آمد تا شما را برای رسیدن به اهدافشان یاری نماید همچنین شما در صدد انجام برنامه خاصی هستید ولی بهتر است قبل از انجام کار تحقیقات لازم را به عمل آورید تا حین انجام برنامه دچار هیچ مشکلی نشوید نه تنها در این برنامه بلکه در کل زندگی تان باید مبنای امور را بر اساس تحقیقات و اطلاعات بنا کنید.

 

4- فال 21 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما برنامه های خاصی را در نظر داشتید و بسیار مایل بودید که همه برنامه ها را تا آخر روز به اتمام برسانید ولی متاسفانه بنا به دلایلی و مشکلاتی که برای شما پیش امده قادر به اتمام تمامی برنامه ها نخواهد شد از این رو اعصاب تان خورد شده و ناراحت خواهید شد ولی بهتر است کمی واقع بین باشید و تمامی جوانب امور را در نظر بگیرید همچنین هنگام عصبانیت بهتر است به اعصاب خود مسلط باشید زیرا از هر لحاظی به نفع شما خواهد بود و در تصمیم گیری های آتی بسیار کمک کننده خواهد بود

 

5- فال 21 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

امروز مشکلی برایتان پیش می آید که عصبانیت تان می کند. ترافیک و رفتارهای دیگران نیز ناراحتی شما را شدت می بخشند اما بدانید که شما به تنهایی می توانید تمام آنها را کنترل کنید، اگر بخواهید. سعی کنید به جای کارهای روزمره، کاری تازه به دست بگیرید تا حواس تان را پرت کند. امروز روز فوق العاده ای برای در خانه ماندن است. شریک زندگی تان می تواند همراه خوبی برایتان باشد و بر روحیه تان تاثیری مثبت بگذارد.

 

6- فال 21 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

امروز اطرافیان تان ناامید و افسرده هستند و این شمایید که باید به آنها امید دهید. سعی کنید این انرژی مثبت را به آنها دهید تا فضایی که در آن کار می کنید، برایتان غیر قابل تحمل نباشد. به یک مشکل مالی برخورده اید اما بدون هیچ نگرانی می توانید از دیگران کمک بخواهید و آن را حل کنید. دوستی از راه دور برایتان پیغامی می فرستد. او درخواستی از شما دارد اما شما برای انجام دادن آن این پا و آن پا می کنید. اگر ضرری به شما نمی رساند، آن را انجام دهید.

 

7- فال 21 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

شما در مسائل خانوادگی خود دچار مشکل شده اید و بهتر است برای حل این مشکل به یک متخصص مراجعه کنید ممکن است انجام این کار کمی شما را از انجام کارهای روزمره و کسب و کارتان دور نماید ولی به هر حال باید بدانید که حل کردن مشکلات خانوادگی بسیار مهم تر از مسائل کاری می باشد. همچنین شما طبق خصلت ذاتی که دارید بسیار زود عصبانی می شوید ممکن است ب دلیل این اخلاق شما، دیگران از شما دور شوند. بنابر این بهتر است در چنین مواقعی در مکانی کاملا تنها به مشکلات فکر کنید و دیگران رو به خاطر مشکل به وجود آمده سرزنش نکنید.

 

8- فال 21 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

امروز تلفن شما به صدا در خواهد آمد و شماره ای کاملا ناشناس با شما تماس خواهد گرفت ولی مطمئن باشید که شما این شخص را خواهید شناخت، خبری که این شخص به شما منتقل خواهد نمود بسیار خوشحال کننده و باب میل خواهد بود ممکن است شما به دلیل این خبر کمی از برنامه روزانه تان عقب بمانید ولی پس از گذشت چند ساعت همه چیز دوباره به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

 

9- فال 21 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

یکی از نزدیکان شما به کمک تان نیاز دارد. لازم نیست برای او کار بزرگی انجام دهید، همین که به او پیشنهادتان را بگویید، برایش کافی ست. کاری در دست دارید که به مشکل خورده، بهتر است فعلا بیخیال آن شوید تا شرایط بهتری برای اتمام اش فراهم شود. قولی به شریک زندگی تان داده اید که هنوز آن را عملی نکرده اید. بهتر است که قبل از این که او از دست شما ناراحت شود، به حرف تان عمل کنید. به زودی موقعیت برایتان فراهم می شود که می توانید شرایط مالی تان را بهبود بخشید.

 

10- فال 21 آذر 97 برای متولدین دی ماه

امروز خیلی کارهایتان پیش نمی رود. حتی ممکن است در روند کارتان به مشکل بربخورید. این موضوع شما را کلافه می کند اما سعی کنید که آرامش خودتان را حفظ کنید در غیر این صورت بر رفتارتان بر دیگران هم تاثیری منفی خواهید گذاشت. حرفی می شنوید که ناراحت تان می کند. قبل از این که نسبت به آن عکس العمل نشان دهید، بهتر است که از صحت آن اطمینان یابید. واقعیت همیشه آنطور که شما می بینید یا می شنوید نیست.

 

11- فال 21 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

امروز اتفاقاتی برایتان می افتد که انتظارش را ندارید. در این شرایط بهتر است که با اعتماد به نفس بالا پیش روید و به همه نشان دهید که توانایی اش را دارید. هر چه بتوانید نظر دیگران را بیشتر به خودتان جلب کنید، به نفع تان خواهد بود. در انتهای روز وقتی خالی پیدا می کنید که بهتر است آن را به شریک زندگی تان اختصاص دهید. او درد و دلی دارد که هر چه زودتر باید بشنوید وگرنه فردا پشیمان خواهید شد.

 

12- فال 21 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

مسائل مالی به شدت ذهن تان را درگیر کرده است. البته این موضوع بیشتر به خانواده شما ربط دارد تا خود شما، اما در هر صورت شما هم درگیر آن هستید. سعی کنید که منطقی با موضوع برخورد کنید تا هر چه زودتر برطرف شود. اگر می خواهید از چاهی که در آن گیر کرده اید خلاص شوید، باید با برنامه ریزی پیش بروید. این که بی هدف کاری کنید شما را به جایی نمی رساند. دوستی شما را به یک میهمانی دعوت می کند. حتی اگر حوصله ندارید در آن حضور یابید زیرا اتفاقات خوبی را برایتان رقم می زند.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *