فال 18 اذر 97

فال 18 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 18 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 18 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 18 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

امروز وضعیت شما بهتر خواهد شد. برای انجام کارهای خود میتوانید از کمک دیگران استفاده کنید، مطمئن باشید که آنها از این پیشنهاد شما استقبال خواهند کرد. شما بسیار علاقمند هستید که برنامه های خود را عملی سازید و تمام افکاری را که در ذهن دارید را به مرحله عمل برسد ولی احساسی در وجود تان شما را آزار می‌دهد و شما را از رساندن به این اهداف باز می دارد سعی کنید عقل خود را به دست احساسات خود نسپارید و رفتارهای کاملاً عقلانی انجام دهید تا آینده ای موفق داشته باشد.

 

2- فال 18 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد که کاملا جالب و البته غافلگیرکننده خواهد بود شاید در نگاه اول این اتفاقات شما را نگران کند ولی مطمئن باشید این اتفاقات کاملا به نفع شما بوده و و رضایت شما را جلب خواهد کرد مثل معروفی وجود دارد که می گوید جوجه را آخر پاییز میشمارند، مصداق این ضرب المثل دقیقا امروز برای شما رخ خواهد داد. این مشکلات یا اتفاقات ممکن است برای هر کس دیگری نیز رخ بدهد و شما تنها کسی نیستید که مشکل شده اید. سعی کنید با صبر و تحمل و رفتار های درست این مشکل را به نفع احسن پشت سر بگذارید.

 

3- فال 18 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

گاهی اوقات شما با همکاران و رفقای خود بر سر مسائل جر و بحث می کنید، شاید امروز از آن روز هایی باشد که شما دچار این اتفاق می شوید ولی مطمئن باشید که بحث های امروز به نفع شما خواهد بود و اطلاعات جدیدی را کسب خواهید نمود. بنابراین صبر و شکیبایی را به شما توصیه می کنیم زیرا نتیجه همه کارهای خوب در اثر صبر و تحمل به دست می آید. هم چنین شما فرد وسواسی هستید که گاهی اوقات همسر یا عشق خود را به خار مسائل بی اهمیت سرزنش می کنید، بهتر است کمی عادلانه تر رفتار کنید و کمی به طرفتان حق بدهید.

 

4- فال 18 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما امروز یک مهمانی در پیش دارید و شما در این ضیافت با کسی آشنا خواهید شد که از نظر شما فردی ایده آل و نیمه گم شده شما خواهد بود. بهتر است کمی عاقلانه رفتار کنید، شاید فرد انتخابی مورد مناسبی برای شما نباشد. داشتن رفتاری عاقلانه بسیار زیبا تر از رفتارهای احساساتی و از سر هوس می باشد. در راهی که در پیش گرفته اید، به مانعی برخورده اید و خودتان را باخته اید اما بدانید که این مشکل راحت تر از آنچه که شما فکرش را بکنید حل خواهد شد. پس خیلی خودتان را اذیت نکنید. به زودی پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از جواب دادن خوب در مورد آن فکر کنید.

 

5- فال 18 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

برای پیشرفت در زندگی باید خود را با جدید ترین مسائل روز مطابقت دهید. در غیر این صورت در رقابت های کاری کم خواهید آورد. اینترنت و وب سایت های موجود در اینترنت می تواند منبع خوبی برای به روز آوری شما باشند. هم چنین به نظر می رسد که به شخصی علاقمند شده اید اما هیچگاه به او نمی رسید. بهتر است به جای تفکرات منفی و بیهوده، به تلاش خود ادامه دهید زیرا در نهایت همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت. مشکلی که در خانواده شما به وجود آمده اگر چه موقتی است اما اگر در حال حاضر جلوی آن را نگیرید، جدی تر از قبل پیش خواهد رفت.

 

6- فال 18 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما بسیار احساساتی رفتار خواهید کرد و نسبت به عشق خود بسیار رفتارهایی رمانتیک از خود نشان خواهید داد. مکالمه ای که با همسر تان در چنین روزی دارید، مکالمه ای طولانی و بسیار مفید و لذت بخش خواهد بود. شما در این گفتگو حرف هایی را به زبان می آورید که هیچگاه به کس دیگری تاکنون نگفته اید. هیچ چیز در این روز بر احساسات مثبت شما تاثیر نخواهد گذاشت پس می توانید نهایت لذت را از این لحظه ببرید. نسبت به فردی دچار حسادت شده اید، این احساس می تواند به شما لطمه بزند، بنابراین هر چه سریع تر جلوی آن را بگیرید. شما ثروتی دارید که هیچ کس ندارد و باید خدا را برای داشتن آنها سپاسگذار باشید.

 

7- فال 18 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

احساس می کنید که بادی در زندگی شما می وزد و مدام شما را از این سو به آن سو پرت می کند. اما نگران نباشید، چند روز صبر کنید آنوقت خواهید دید که همه چیز به بهترین حالت خود باز می گردد و شما آرامش دوباره ای را تجربه خواهید کرد. اگر می خواهید فردی را بی نهایت شاد کنید، هدیه ای بگیرید که او دوست دارد. این کار شما و تشکر و قدردانی او باعث می شود که بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شوید. از شروع کاری می ترسید، بهتر است برای انجام آن کمی دیگر هم صبر کنید و سپس با اعتماد به نفس بالا قدم بردارید.

 

8- فال 18 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

امروز صحبت با فردی اطلاعات شما را در زمینه ای که به آن علاقه دارید، افزایش می دهد و چیزهای جدیدی را تجربه می کنید. بنابراین اگر می خواهید پیشرفت کنید و از روزمرگی گذشته خلاص شوید، به ارتباط خود با دیگران ادامه دهید. رابطه ای که اخیرا با عشقتان دارید، دچار نواسان شده است. اگر چه تا به حال این شما بوده اید که احساس تنهایی و رانده شدن می کردید اما این بار برای این که عشق طرف مقابل تان را به خود ثابت کنید، عقب می کشید. احساس ناراحتی شما طبیعی است زیرا عادت به این کار ندارید اما نگران نباشید، نتیجه ای خوبی را به همراه خواهد داشت.

 

9- فال 18 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

می خواهید اطلاعات خود را در زمینه ای خاص افزایش دهید؟ پس منتظر کمک دیگران نباشید، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و تحقیق را آغاز کنید. شما فردی هستید که از آمدن و رفتن های مدام آدم ها در زندگی تان خسته نمی شوید. امروز هم از این که عشق زندگی تان شما را ترک کند، ناراحت و نگران نیستید آنقدر که می توانید بی تفاوتی خود را در مقابل او به زبان آوردید. اما کمی احتیاط کنید زیرا او هنوز هم به شما اهمیت می دهد. کمی صبر کنید و با منطق خود پیش روید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

10- فال 18 آذر 97 برای متولدین دی ماه

چند روزی ست منتظر پیغامی بوده اید، امروز آن را دریافت می کنید و نفسی راحت می کشید. اگر به خاطر مشکلی در روبه رو شدن با شریک زندگی تان دلهره دارید، با روحیه ای مثبت به سمت اش بروید آنوقت خواهید دید که چقدر همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. بر سر یک دو راهی ایستاده اید و نمی دانید که کدام راه را انتخاب کنید. لازم نیست که میان منطق و قلب یکی را انتخاب کنید، با تعادل در میان آنها بهترین راه را انتخاب خواهید کرد. دوستی اشتباهی مرتکب شده اما از آن پشیمان است، بهتر است که فرصت دوباره ای به او دهید.

 

11- فال 18 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

فرصت خوبی است تا به دور و برتان دقیق تر نگاه کنید، آنوقت می بینید که چه فرصت های خوبی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اگر احساس می کنید که دیگران آنگونه که باید با شما رفتار نمی کنند، شیوه خود را تغییر دهید. کمی کم محلی می تواند بهترین جواب برای آنها باشد. دوستی سراغ تان را گرفته اما شما به او بی توجه بوده اید، بد نیست بار دیگر به او نزدیک شوید، او خبرهای خوبی را برایتان خواهد داشت. این روزها در هر شرایطی که هستید، ورزش را فراموش نکنید.

 

12- فال 18 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

میان شما و یکی از نزدیکان تان سو تفاهمی بوجود آمده، بهتر است که در زمینه ای که هر دو اتفاق نظر دارید با هم همکاری کنید تا کدورت ها برطرف شود. فردی را ملاقات کرده اید که برقراری رابطه با او برایتان کمی سخت است، از یک طرف جذبش شده اید و از طرف دیگر احساس غریبگی می کنید اما همچنان به مسیر خود ادامه دهید، تا چند روز دیگر همه چیز تغییر خواهد کرد. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود که به یک سفر روید، آن را از دست ندهید زیرا اتفاقات جالبی را برایتان رقم خواهد زد.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *