فال 17 اذر 97

فال 17 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 17 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 17 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 17 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

انسان در برخی مواقع رفتارهایی کاملا بلند پروازانه از خود نشان می دهد نمونه آن فردا برای شما اتفاق خواهد افتاد. شما یک برنامه‌ریزی غیر واقع بینانه در مورد کارهای روزمره خود خواهد داشت ولی با گذشت ساعاتی از روز متوجه خواهید شد که برنامه ای که نوشته اید بسیار بلندپروازانه است و باید اصلاحاتی را در آن انجام دهید این کار ممکن است حوصله و انرژی روزانه شما را از شما بگیرد ولی جای هیچ نگرانی نیست شما می توانید با یک برنامه ریزی مجدد و البته واقع‌بینانه به ادامه برنامه روزانه خود بپردازید.

 

2- فال 17 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز تمرکز شما در انجام کارهای روزمره تان کمتر خواهد شد و دلیل این امر محیط اطرافتان می‌باشد شما در محیطی قرار دارید که با جلب نظر شما باعث اخلال در برنامه روزانه شما می شود و برنامه هایتان آن طور که دلتان می‌خواهد پیش نمی رود، بهترین کار این است که در یک محیط خلوت و بدون سروصدا به انجام برنامه روزانه خود بپردازید و خود را از حاشیه زندگی دور نگه دارید.

 

3- فال 17 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز به این نتیجه می رسید که وضعیت موجود شما اصلا راضی کننده نیست و توانایی ارضای نیازهای مادی شما را ندارد و شما برای اینکه زندگی رویایی خود را بسازید تصمیم می گیرید مهارت جدیدی را یاد بگیرید و باید دقت کنید که در انتخاب مهارت مورد نظر علاقه را نیز در نظر بگیرید زیرا بدون وجود علاقه تلاش شما هیچ ثمری نخواهد داشت.

 

4- فال 17 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما سخت در تلاش هستید تا هدفی را که در ذهن دارید به آن برسید متاسفانه امروز با رویدادهایی مواجه خواهید شد که شما را از رسیدن به هدفتان ناامید می‌کند ولی باید توجه داشته باشید که در زندگی همیشه فراز و نشیب وجود دارد و کسانی را که امروز در جامعه موفق اند الگوی خود قرار دهید نه کسانی که از زندگی شکست خورده اند. افراد شکست خورده شما را به شکست و افراد پیروز شما را به موفقیت دعوت خواهند کرد. پس بهتر این است که هنگام انجام کاری افراد موفق را الگوی خود قرار دهید.

 

5- فال 17 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

گاهی پیش میاد که انسان به طور اتفاقی از آنچه که قرار است برایش اتفاق بیفتد خبردار می شود امروز برای شما اتفاقی خواهد افتاد و حس ششم شما در تشخیص این اتفاق به شما کمک زیادی خواهد کرد. لطفا در نظر داشته باشید که این احساس نباید انرژی و نشاط روزانه شما را از شما بگیرد. در برخی مواقع واقعیت متفاوت با آنچه که در ذهنمان است می باشد. پس بهتر این است که کاملا علاقلانه رفتار کنید و احساس را در اولویت زندگی خود قرار ندهید.

 

6- فال 17 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

داشتن هدف های بزرگ بخشی اساسی از جاه طلبی و بلند پروازی است، ولی پرورش امیدهای واهی و غیرمنطقی می تواند روزتان را خراب کند. داشتن شور و انرژی در کاری که انجام می دهید می تواند شما را فراتر از حد عادی توانایی هایتان ببرد و خوشبختانه شما در حال حاضر انرژی بسیاری در وجود خود احساس می کنید، با این حال باید مواظب باشید که دیر نشده باشد. پذیرفتن چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند به شما کمک می کند تا سردرگمی و تردید رادر وجود خود به حداقل رسانده و بیشترین بهره ممکن را از توانایی هایتان ببرید. امروز بی تفاوتی بزرگترین شکنجه ای است که می توانید در حق طرف مقابلتان روا دارید!

 

7- فال 17 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود. شما چند روز گذشته را در تلاش برای پیدا کردن مفهوم زندگی گذرانده اید. در زندگی حرفه ای، روابط عاطفی و اجتماعی، اهداف و جاه طلبی های شما تغییراتی به وجود آمده اند و هماهنگ شدن با این تغییرات ممکن است تا حدودی برایتان دشوار باشد. دست از تلاش برای پیدا کردن پاسخ های فیلسوفانه بردارید و سعی کنید از وضعیت فعلی زندگیتان لذت ببرید. شما قدم های بزرگی برداشته اید و حالا همه چیز دارد به سمت بهتر شدن پیش می رود. حالا وقتش است که از خداوند به خاطر تجربه های تازه و زندگی فوق العاده ای که دارید تشکر کنید.

 

8- فال 17 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

شما با انرژی امروز و آنچه در اطرافتان می گذرد در هماهنگی کامل به سر خواهید برد. شاید در حالت عادی ترجیح بدهید از واقعیت ها و سختی های زندگی فرار کنید، اما امروز همه چیز فرق می کند. شما درک فوق العاده ای از زندگی، محیط و اطرافیانتان پیدا کرده اید که شما را قادر می سازد خیلی خوب با شرایط فعلی زندگیتان کنار بیایید. دیگران هم از اینکه در کنار شما باشند و از همدردی و درک بالایی که از خودتان نشان می دهید بهره مند شوند لذت خواهند برد و از شما سپاسگزار خواهند بود. در پایان روز وقتی به کارهایی که انجام داده اید نگاه می کنید احساس رضایت و آرامش خواهید کرد. چنین روزهایی فوق العاده نیستند؟!

 

9- فال 17 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

شخصیت شما طوری آفریده شده که دوست دارید همه چیز و همه امور را تحت کنترل خود را داشته باشید ولی امروز برخلاف روزهای گذشته اجازه بدهید تا کارها طبق روال خودشان پیش بروند و خواهی فهمید که تلاش برای تحت کنترل قرار دادن امور فایده ای جز سردرد و خود آزاری برای شما نداشته است ولی با این حال نسبت به امور کاملا بی تفاوت نباشید و کارهای مهم و اساسی را در دست خود داشته و امور بی معنی و بی اهمیت را پشت گوش بیندازد.

 

10- فال 17 آذر 97 برای متولدین دی ماه

امروز از آن روزهایی است که احساس می کنید کنترل همه چیز از دستتان خارج شده است و دیگر نمی دانید چه می خواهید. احساس می کنید که دیگران نیازهای شما را درک نمی کنند و فکر می کنید که توضیح دادن در مورد اهداف و خواسته هایتان هم فایده ای نخواهد داشت. شاید بهترین کاری که در این شرایط از دستتان ساخته است این باشد که کمی از دنیای اطرافتان فاصله بگیرید و امروز دست از فکر کردن به این چیزها بردارید. اگر به تازگی رابطه عاطفی ناموفقی را پشت سر گذاشته اید بهتر است قبل از آغاز رابطه ای تازه به خودتان کمی فرصت داده و سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید. الان برای شروع یک رابطه تازه خیلی زود است.

 

11- فال 17 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

شما در حال حاضر در زندگی حرفه ای خود احساس نارضایتی و ناکامی می کنید و در این اندیشه هستید که شاید بهتر باشد به کشور دیگری مهاجرت کنید تا بتوانید از فرصت های شغلی تازه ای بهره مند شوید، اما آیا این واقعا همان چیزی است که شما می خواهید؟ آیا با مهاجرت کردن مشکل شما حل خواهد شد؟ به این موضوع خوب فکر کنید، زیرا در مورد موضوعی به این مهمی نمی شود به یکباره و بدون در نظر گرفتن جوابتان به این پرسش ها تصمیم گیری کرد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که این تصمیم شما تنها زندگی خودتان را تحت تأثیر قرار نخواهد داد و باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید.

 

12- فال 17 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

شاید وقتی به امروز نگاه می کنید به نظرتان یک روز عجیب و غریب باشد. وقتی به اطرافتان نگاه می کنید تنها انسان های افسرده ای را می بینید که سعی دارند ظاهرشان را حفظ کنند و دلسردی و نا امیدی خود را نشان ندهند. انگار همه، از جمله خود شما، دارند از دست رفتن رویاهایشان را تماشا می کنند اما قادر نیستند برای تغییر این اوضاع کاری انجام دهند. چنین شرایطی اصلا خوشایند نیست، اما نمی توانید ادعا کنید هیچ راهی برای رهایی از آن وجود ندارد. اگر احساس می کنید در خونتان به آدرنالین نیاز دارید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید به دنبال ماجراجویی و هیجان طلبی بروید، ولی نباید بگذارید این کار به وظایف و اولویت های اصلیتان آسیبی وارد کند.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *