فال 16 آذر 97

فال 16 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 16 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 16 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 16 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

شرط خوشبختی و سعادت در زندگی ایجاد تعادل است شما باید بین کار های روزمره خود و دیگران تقسیم وقت کنید یعنی جوری باید رفتار کنید که هم به کارهای خودتان برسید و هم بتوانید وقتی برای رسیدن به دیگران داشته باشید. شاید خانواده و دوستان شما به نظرات و احساسات شما احتیاج داشته باشند و یا به همدلی و همفکری شما نیاز داشته باشند شما باید آنها را در زندگی خود شریک بدانید امروز وقت آن رسیده است که خودتان را بیشتر به آنها نزدیک کنید.

 

2- فال 16 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما کارهای مدیریتی بسیاری را در ذهن خود دارید امروز وقت آن رسیده است که دیگران از این برنامه‌ ریزی‌های شما مطلع شوند شما امروز خواهید توانست با ارائه برنامه های خود نظر و پیشنهادات دیگران را در مورد آنها بدانید سعی کنید زیاد ریزبین نباشید و مسائل را آن طور که هستند ببینید موشکافی بیشتر در مسائل ممکن است شما را از اصل مطلب یعنی هدف های آینده شما دور کند.

 

3- فال 16 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز حس فوق العاده مثبتی را  در خود احساس می کنید سعی کنید تا آخر روز همین حس مثبت در شما جاری شود ارتباط شما با دیگران و همچنین روابط اجتماعی شما پیشرفت بسیار خوبی کرده است. در زندگی شما اتفاقات بسیار زیادی روزانه رخ می دهد و شما نباید نسبت به همه مسائل بی تفاوت باشید سعی کنید با شرکت در مسائل زندگی و کمک به دیگران و بهبود روابط اجتماعی خود اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

 

4- فال 16 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما شخصیت جالبی دارید کسی هستید که حرف هایتان را به دیگران نمی زنید ولی انتظار دارید که دیگران از طریق نگاه به چشمان شما از سرّ درون شما آگاه شوند. سعی کنید کاملا واضح و بدون حاشیه مفهوم خود را به دیگران برسانید و آنها را از منظورتان آگاه کنید اگر شما آنقدر منتظر باشید که دیگران از درون شما آگاه شوند. متاسفانه باید زمان زیادی را منتظر باشید و بهترین کار آگاه سازی دیگران از طریق بیان شفاف و کاملا واضح است.

 

5- فال 16 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

شاید امروز با کسانی روبرو شوند که بخواهند با رفتار ناشایست خود سعی در ناراحت نمودن شما داشته باشند ولی شما باید به عنوان یک فرد متشخص و دارای اعتماد به نفس هرگز خود را تسلیم رفتارهای چنین شخصی نکنید و در برابر حرکات او رفتارهای کاملاً سنجیده ای از خود نشان دهید و به آنها بفهمانید که فردی بسیار والا هستید و آنها بسیار کمتر از شما هستند. 

 

6- فال 16 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

راز موفقیت در زندگی شما مثبت اندیشی است شما باید دیدی مثبت نسبت به زندگی داشته باشید و همینطور جنبه مثبت اخلاق های دیگران را در نظر بگیرید چون دیگران در رفتارهای خود هم بدی دارند و هم خوبی! ولی شما برای اینکه زندگی خوبی داشته باشید باید خود را کمتر درگیر مشکلات و سختی ها کنید و باید به دیگران حس مثبتی داشته باشید  و تنها راه نجات شما از این مخمصه همین است.

 

7- فال 16 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

امروز تصمیم گرفتید که برنامه و هدف آینده خود را عوض کنید زیرا میدانید که این برنامه ای که طراحی نموده اید به کار شما نمی آید و یا کارایی لازم را ندارد بنابراین خود را آماده یک طرح ریزی جدید یا یک برنامه هوشمند و دقیق می کنید ولی از طرفی دیگر نگران برنامه های قبلی خود هستید زیرا در برنامه های قبلی خود مزیت ها و خوبی هایی را می بینید و از نظر شما حیف است که آنها را از دست بدهید.

 

8- فال 16 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

شما امروز تحت تأثیر گروهی قرار گرفته اید که در جهت رسیدن به هدف بزرگی دارند تلاش می کنند و حتی ممکن است برنامه های خود را کنار بگذارید تا در رسیدن آنها به اهدافی که دارند کمکشان کنید و تعهدی که نسبت به آنها احساس می کنید را به جای بیاورید. در واقع امروز هر ایده ی جالبی به راحتی شما را به خود جذب می کند و به اشاره ای اهداف و برنامه های خودتان را فراموش می کنید و تمرکز چندانی روی آنها ندارید. بهتر است مواظب باشید که این وضعیت باعث نشود از مسئولیت ها و وظایف خود غافل شوید و کارهایی که به عهده دارید را از یاد ببرید. با نه گفتن به چیزهای بی اهمیت ذهن خود روی آنچه واقعا اهمیت دارد متمرکز کنید.

 

9- فال 16 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

امروز هر چقدر آرامش بیشتری داشته باشید و دیگران را بیشتر درک کنید خواهید دید که حال خودتان هم بهتر خواهد بود و همه چیز خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید پیش خواهد رفت. دیگران با روی باز شما را خواهند پذیرفت و هر کاری که از دستشان بربیاید برایتان انجام خواهند داد. به جای اینکه با دیگران بجنگید رفتاری همچون یک سیاستمدار داشته باشید و با رفتار خوبتان آنها را وادار کنید ناخودآگاه همان کاری کنند که شما می خواهید. به جای اینکه روی جنبه ی منفی مسائل تمکز کنید سعی داشته باشید که نیمه ی پر لیوان را ببینید. با چنین نگرش شانس و توانگری هر کجا که رفتید به سراغتان خواهند آمد.

 

10- فال 16 آذر 97 برای متولدین دی ماه

امروز یکی از بهترین فرصت های ممکن برای خرید کردن است، فقط مواظب باشید زیاده روی نکنید و بودجه تان را مد نظر داشته باشید. امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و شما با افتخار و با کمال میل می خواهید استعدادهای هنری و ادبی خود را به نمایش بگذارید. با این حال اگر بخواهید خیلی فراتر از حد توانایی های معمولتان بروید احتمال این که دچار سرخوردگی شوید خیلی زیاد خواهد بود، پس اگر نمی خواهید دل خودتان را بشکنید بهتر است هدفی بیش از حد بزرگ را برای خود انتخاب نکنید. سعی کنید از افرادی که می دانید شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد کمک بگیرید.

 

11- فال 16 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

امروز از آن روزهایی است که باید به خودتان و شخصیت واقعیتان وفادار باشید. به هیچ وجه فکر نکنید که مجبور هستید برای خوشایند دیگران رفتار و یا حتی ظاهر خود را تغییر دهید. دانش و عدم تعصب در وجود شما باعث خواهد شد که در هر شرایطی بهترین رفتار ممکن را از خود نشان دهید. به نفع اطرافیانتان است که به نصیحت های شما گوش کنند. امروز شما خیلی پرحرف شده اید و به دنبال بهانه ای برای حرف زدن می گردید و وقتی که شروع به حرف زدن کنید دیگر هیچکس نخواهد توانست جلویتان را بگیرد؛ کافی است بحث بر سر مسائل مذهبی، سیاسی یا اجتماعی آغاز شود تا شما تا ابد حرف بزنید.

 

12- فال 16 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

امروز روابط و فعالیت های اجتماعی بخش عمده ی روزتان را به خود اختصاص خواهند داد. اطلاعات بسیار زیادی در اطرافتان در جریان هستند و شما می توانید خیلی راحت به آنچه که در جستجویش هستید دست پیدا کنید. اگر به دنبال چیزی هستید از اینکه راه های مختلف را برای رسیدن به آن امتحان کنید ترسی نداشته باشید. شاید از لحاظ روابط عاطفی امروز بهترین روز زندگیتان نباشد، اما اگر بتوانید نگاه مثبتی به مسائل داشته باشید و زیاد سخت نگیرید امروز هم به خیر خواهد گذشت. امروز سعی کنید نسبت به افکار و ایده های اطرافیانتان ذهن بازتری داشته باشید تا درک بهتری نسبت به دنیای اطراف خود پیدا کنید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *