فال 15 آذر 97

فال 15 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 15 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 15 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 15 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

امروز روز متفاوتی برای شما خواهد بود. شاید نوبت آن رسیده باشد که از عزیزانتان تشکر کنید و از بودنشان در کنار شما کمال تشکر را داشته باشید. زیرا تنها کسانی که به زندگی ما معنای واقعی را میدهند همان عزیزان هستند پس باید همیشه از بودن آنها ممنون باشید و به این باور قلبی برسید که با وجود عزیزانی مانند همسر، پدر  و مادر نباید به دلیل مشکلات کوچک مالی خود را سرزنش نمود.

 

2- فال 15 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما به معنای واقعی مثبت اندیشی پی خواهید برد و به این نتیجه خواهید رسید که با داشتن دیدی مثبت نسبت به زندگی می توان تمام امور را بدون هیچ مشکل و جدالی به پایان رساند شما باید نگرش مثبت را به دوستان و نزدیکان خود نیز منتقل نمایید و ساده ترین راه خندیدن و شوخ طبعی می باشد که می تواند جو محیطی شما را عوض کند. قطعا چیزایی که تمایلش را دارید ناخودآگاه به سمت شما سرازیر نخواهند شد و شما باید برای رسیدن به آن تلاش کنید با داشتن اعتماد به نفس و جسارت لازم می توانید جایگاه واقعی خود را اثبات کنید.

 

3- فال 15 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

روحیه شما امروز تمایل به ریسک ندارد و ترجیح شما بر انجام کار های روتین روزمره به جای ریسک پذیری می باشد. شاید مسئولیت ها یا پروژه های بزرگی به شما پیشنهاد شود ولی از قبول و انجام آن طفره بروید زیرا خود را آنطور که باید احساس نمی کنید و در مقابل همکاران شما ممکن است این پروژه‌ها را قبول کنند و شما دیدی کاملا منفی نسبت به آنها خواهی داشت امروز به نظر روز جالبی برای شما نمی باشد پس بهتر است با انجام کارهای ساده و بدون دردسر روز خود را به اتمام برسانید.

 

4- فال 15 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما وظایف زیادی را دارید که باید انجام دهید از طرفی هم نیاز به تفریح دارید ولی متاسفانه نمی توانید بین آن دو هماهنگی های لازم را ایجاد کنید زیرا وقت اجازه کافی به شما را نمیدهد که هر دوی آنها را آن طور که دلتان می‌خواهد اجرا کنید. بنابراین شاید نتوانید برنامه تفریحی تان را اجرا کنید ولی جای نگرانی نیست این تقصیر شما نیست. تاثیر عوامل بیرونی در اختلال برنامه روزمره شما کاملا طبیعی میباشد جای سرزنش کردن وجود ندارد و تنها کاری که باید انجام دهید صبر و تلاش می باشد.

 

5- فال 15 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

گاهی پیش می آید که اطرافیان و نزدیکان و یا دوستان شما تصمیمات مشترکی را درباره شما و خودشان می گیرند ولی پس از مدتی متوجه میشود که آنها تغییر عقیده داده اند و تصمیم خود را عوض نموده اند و همین موضوع باعث خواهد شد که نسبت به آنها کمی بدبین باشید و این یک رفتار کاملا طبیعی میباشد. بنابراین به جای اعصاب خوردی و درگیر کردن خود با این مسائل به این فکر کنید که چطور می توان خود را از آنها دور نمود.

 

6- فال 15 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

امروز سرتان آنقدر در محل کارتان شلوغ است که تقریبا غیر ممکن است بتوانید حتی با برنامه ای مرتب کارهایتان را انجام دهید و همه کارها در هم و برهم شده اند. همکارانتان بطور مستقیم یا غیر مستقیم از شما می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید و به این صورت باری اضافه تر به دوشتان می خواهند بگذارند. اولویت را به کارهای خودتان بدهید، امروز آخرین روز کاری این هفته است و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد. اگر پس از هفته های شلوغ و پرکاری که این اواخر داشته اید احساس خستگی می کنید سعی کنید برای این آخر هفته تان برنامه ای متفاوت بچینید و استراحت کافی داشته باشید.

 

7- فال 15 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

زندگی شما کاملا به شما بستگی دارد و هیچ کس حق ندارد با دخالت در زندگی و کارهای روزمره شما سعی در خراب کردن آنها را داشته باشد. شما در هر کاری که انجام می دهید خود را خوشحال نمایید. مثلاً در انجام کارهای روزمره روتین و بدون نیاز به تمرکز می توانید آواز بخوانید یا سوت بزنید تا کاملاً زندگی را برای خودتان لذت بخش کنید.

 

8- فال 15 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

امروز شما کمی نیاز به خلوت خواهید داشت تا در مورد کارهای روزمره خودتان و رفتارهایی که دیگران به شما نشان داده اند کمی فکر کنید و درس عبرتی از آنها بگیرید. یا شاید هم در مورد اهداف و برنامه های آینده تان دچار شک و تردید شده اید و نیاز می‌بینید تا مجدداً آنها را بررسی کنید و تصمیم های جدیدی را در مورد آنها بگیرید. شاید شما نیز مانند هر کس دیگری به حرفها و رفتارها و احساسات دیگران ارزش قائل باشید ولی این وظیفه شما نیست که حتما باید به گفته های دیگران عمل کنید تصمیمات و برنامه های آینده شما کاملا به خود شما مربوط است.

 

9- فال 15 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

امروز کمی نظم، برنامه ریزی و دقت در انجام کارهایتان تنها چیزهایی هستند که برای موفقیت نیاز دارید، با این حال باید این نکته را به خاطر داشته باشید که نظم و برنامه داشتن به این معنا نیست که باید بداخلاق و بیش از حد جدی باشید. این که در کارهایتان جدی باشید تا حدی خوب است که جنبه ی مثبت مسائل را نادیده نگیرید. برای پیدا کردن جواب علامت سوال هایی که بالای سرتان قرار گرفته اند و ذهنتان را درگیر کرده اند به درون خود مراجعه کنید، در حال حاضر بهترین جواب ها را از این طریق به دست خواهید آورد و مشورت ها و نصیحت های دیگران کمک زیادی به شما نخواهد کرد، زیرا آنها از آن چه در دل شما می گذرد به اندازه خودتان باخبر نیستند.

 

10- فال 15 آذر 97 برای متولدین دی ماه

امروز ایده ها و افکار خوب دیگران را تحسین می کنید و طرز تفکر آنها به نظرتان بسیار ارزشمند می آید، ولی این لزوما بدین معنا نیست که در افکار خودتان چنین ارزشی وجود ندارد. نسبت به افکار و نگرش های دیگران با ذهن باز برخورد کنید ولی باورها و اعتقادات خود را نیز در نظر داشته باشید. در هیچ نوع شرط بندی و بازی های شانسی شرکت نکنید یا هر کار دیگری که ریسک باختن در آن وجود دارد را انجام ندهید، زیرا در حال حاضر شانس در این مورد با شما یار نیست. درگیری هایی که طی سه هفته گذشته در روابط اجتماعی خود داشته اید رو به حل شدن هستند و شما با کوله باری از درس های تازه آماده ادامه راه هستید.

 

11- فال 15 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

خوشرفتاری با خودتان یک چیز است و خودشیفتگی و خودخواهی چیزی دیگر است. متاسفانه در حال حاضر تحت تاثیر تعصبات خود ممکن است حقیقت را نادیده بگیرید و بخش بزرگی از واقعیت را نبینید. برای خودتان و افکارتان ارزش قائل شوید، ولی نگذارید این احترام گذاشتن به خودتان باعث شود نسبت به دیگران و افکارشان بی احترامی کنید. بد نیست به حرف های دیگران هم گوش کنید، شاید الان حق با آنها باشد. آیا گردگیری هایی که باید در روابط خود انجام می داده اید را به پایان رسانده اید؟ اگر این کار را به درستی انجام داده باشید امروز حالتان خیلی بهتر از قبل خواهد بود، وگرنه باید بدون معطلی آستین هایتان را بالا زده و مشغول شوید.

 

12- فال 15 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

نشان دادن احساستان در کارها و رفتارتان در حال حاضر برای شما اصلا کار ساده ای نیست و همین موضوع باعث می شود که چالش های موجود در رابطه عاطفیتان پیچیده تر شوند. این را در نظر داشته باشید که اگر بیش از اندازه به این احساسات متغیر اهمیت بدهید روی نگرش و طرز تفکر شما تاثیراتی منفی خواهند گذاشت. قبل از این که تصیمات جدی بگیرید کمی صبر کنید، آنچه امروز یک فاجعه به نظرتان می آید فردا تنها مشکلی پیش افتاده خواهد بود. آیا از رابطه با افرادی که دور و برتان را فرا گرفته اند راضی هستید؟ اگر این طور نیست بدون هیچ درنگی باید نگاهی دوباره به روابط خود بیندازید و تجدید نظرهای لازم را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *