فال 12 آذر 97

فال 12 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 12 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 12 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 12 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

خانواده شما امروز دچار گرفتاری های کوچکی خواهد شد و این گرفتاری ها شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و اندکی نگران و متأثر خواهید شد. اگر از آنها کمک بخواهید شاید دستتان را رد کنند و شاید به این دلیل باشد که آنها نیازی به کمک ندارند. بهترین حالت ممکن در این زمان تنها گذاشتن آنها برای مدت کوتاه می باشد تا کاملاً خودشان را پیدا کنند شما نیز با فاصله کوتاهی که از آنها می گیرید حالتان بهتر خواهد شد.

 

2- فال 12 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

شاید امروز کسی که سن و سالش از شما کمتر است شما را مورد آزار قرار دهد یا با حرف های زننده خود موجب اعصاب خوردی شما شود بهترین کار ممکن در این زمان عدم توجه به حرف ها و رفتارهای شخص میباشد چرا که ممکن است این شخص از روی نادانی چنین رفتاری را با شما داشته باشد. شما می توانید با حفظ خونسردی و داشتن اعتماد به نفس خود را از این شرایط بد نجات دهید و مطمئن باشید که جر و بحث کردن با چنین شخصی نتیجه خوبی به دنبال نخواهد داشت.

 

3- فال 12 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز متوجه اشتباه خود خواهید شد و این اشتباه به خرید شما مربوط می شود یعنی شما بیش از حد در خرید خود زیاده‌روی نموده اید و مایحتاجی را که واقعا نیاز نداشته اید خریداری نموده اید حالا به فکر قرض های خود افتاده اید که چطور باید از پس آنها بر بیاید این موضوع باعث آشفتگی و کمی ناراحتی در شما خواهد شد. ولی بهتر است اعتماد به نفس خود را حفظ کنید چرا که دوستان شما در کنار شما خواهند بود و بهتر است که از این تجربه درس خوبی بگیرید و این اشتباه را دوباره تکرار نکنید.

 

4- فال 12 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

شما موقعیت شغلی خوبی را به دست آورده اید به خاطر این فرصت به دست آمده وقت کافی برای تفریح و یا گذراندن وقت با خانواده و فرزندان خود نخواهید داشت و خود این موقعیت شغلی برای شما یک دغدغه حساب خواهد شد و شما را از طرفی نگران خواهد کرد که وقت کافی برای رسیدگی به خانواده خود ندارید و از طرف دیگر نیز نگران از دست دادن این موقعیت خوب هستید این کار با کمی برنامه ریزی و وقت شناسی حل خواهد شد.

 

5- فال 12 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

شما پس از مدتها احساس خواهی کرد که نیاز به تنهایی و خلوت کردن دارید مدت هاست که یک فیلم خوب تماشا نکرده اید و یا کتاب مورد علاقه خود را نخوانده اید و دلتان میخواهد که با کمی خلوت کردن و تنها ماندن در یک اتاق به این هدف خود برسید هر انسانی پس از مدتی نیاز به کمی تنهایی دارد و شما نیز حق دارید که نیاز خود را برآورده سازید ولی باید توجه نمایید که این دوری کوتاه مدت از اجتماع به شما ضربه نزند پس سعی کنید که راه ارتباطی خود را با دیگران نبندید مثلاً تلفن خود را خاموش نکنید.

 

6- فال 12 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

شاید امروز با دوستتان کمی جر و بحث بکنید و این جر و بحث ممکن است بر سر پول و یا مادیات باشد یعنی شما مبلغی را قرص داده اید یا قرض گرفته اید و او انتظار پس گرفتن پول خود را دارد و یا شما انتظار پس گرفتن پول خود را دارید و بر سر همین ماجرا بحث تان ایجاد شده است. سعی کنید این مباحث مادی دوستی و رفاقت شما را برهم نزند و با تفاهم و دلایل منطقی این مشکل را حل کنید.

 

7- فال 12 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

امروز پس از مدتها احساس می‌کنید که باید خودی نشان دهید به عبارت دیگر می خواهید شخصیت واقعی خود را به دیگران اثبات کنید و برای این کار نیاز به یک انرژی مضاعف در رابطه با ارتباطات اجتماعی خود دارید. شاید شما از انتقادهای دیگران هراس دارید و باید بدانید که کسانی که نسبت به انتقادها و یا تعریف و تمجید های دیگران متاثر می‌شوند هیچگاه شخصیت واقعی خود را نشان نخواهند داد و همیشه تحت تاثیر حرفهای دیگران خواهد بود. سعی کنید این اخلاق را از خود دور کنید تا دیگران به شخصیت واقعی شما پی ببرند.

 

8- فال 12 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

برآورده ساختن نیازهای شخصی را در اولویت خود قرار دهید تا رضایت خاطر خود را به دست آورده و از این رو در جهت کمک به دیگران نیز بتوانید قدمی بردارید. رابطه ای که مدتها شما را آزار می داد و مانند یک کابوس برای شما بود کم کم رو به بهبودی است و شخص مورد نظر رضایت شما را دارد جلب می کند و این نشان می دهد که بخت با شما یار است و شما باید نهایت تلاش خود را بکنید تا به پیشرفت های شگفت انگیزی در زندگی برسید.

 

9- فال 12 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

شما همیشه ترجیح می دهید رهبری گروهتان را به عهده داشته باشید تا این که بخواهید دنباله روی کسی باشید، اما همراه داشتن عزیزانتان و کسانی که دوست دارید برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است و حاضر نیستید بودن آنها را با هیچ چیز دیگری عوض کنید. سعی کنید در رفتارتان با هم گروهی های خود، خواه اعضای خانواده باشند، یا گروه دوستان یا همکاران با رفتاری برابر و عادلانه جایگاه خود را در گروهتان تثبیت کنید. امروز داشتن انعطاف پذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این که بخواهید سعی کنید افکار و ایده های خود را به زور به دیگران تحمیل کنید اصلا گزینه خوبی نخواهد بود.

 

10- فال 12 آذر 97 برای متولدین دی ماه

شاید امروز با کسی که خیلی دوستش دارید یک درگیری لفظی یا مشاجره ای کوتاه خواهید داشت، علت این مشکلات ممکن است به گذشته شما و یا ایشان برگردد و شما باید سعی کنید تا با روش های منطقی و مذاکره دوستانه و عادلانه این رابطه را بهتر کنید. با دیگر روراست باشید و سعی نکنید هیچ چیز را از یکدیگر پنهان کنید تا رابطه شما بهبود یابد.

 

11- فال 12 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

امروز شما تمایل چندانی به برقراری ارتباط با دیگران در وجود خود احساس نمی کنید و ترجیح می دهید وقتتان را در خلوت خودتان و با انجام کارهای شخصی و یا پروژه های کاری بگذرانید و برای یک روز هم که شده است آن آدم اجتماعی همیشگی که بیشتر وقتش را با دوستان و خانواده اش می گذراند نباشید. این که بخواهید کمی تنها بمانید هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید با فاصله گرفتن از دیگران از دریافت اخباری که می توانند برای شما بسیار مهم و در آینده تان تأثیر گذار باشند غافل نشوید. به احتمال زیاد شخصی که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است امروز با تشویق و تحسین شما حالتان را بهتر خواهد کرد.

 

12- فال 12 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

شاید امروز شما به سرعت وارد یک رابطه عاشقانه شوید و فردی ذهن شما را به خود مشغول نماید بهتر است خود را به او نزدیک کنید و یک رابطه ساده را با او شروع کنید تا بتوانید طرف مقابلتان را بهتر شناسایی کنید این کار ممکن است دیدگاه شما را نسبت به ایشان عوض کند و عشق شما نسبت به او را به یک نفرت تبدیل کند. معمولا قبل از شروع یک رابطه عاشقانه شناسایی فرد مقابل کمک زیادی به سرکوب احساسات بیهوده می نماید، شما نیز باید این احساسات بیهوده را سرکوب نمایید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *