فال 11 اذر 97

فال 11 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

بررسی فال روزانه 11 آذر 97 برای متولدین تمام ماه ها

فال همیشه امید بخش زندگی بوده و خواندن آن برای هر کسی بسیار جالب می باشد، طبق روال قبلی امروز می خواهیم فال 11 آذر 97 را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. از این پس هر روز می توانید فال روزانه خودتان را از مجله وب نواز دنبال کنید. همیشه این ضرب المثل رو به خاطر داشته باشید، اگر به فال و طالع بینی اعتقاد ندارید، حداقل نیم نگاهی بهش بندازید ضرری نداره 🙂

 

1- فال 11 آذر 97 برای متولدین فروردین ماه

امروز روز نسبتا غم انگیزی برای شما خواهد بود سعی کنید در مورد مشکلات تان کمی با دوستانتان درد دل کنید. البته نه هر کسی! دوستی که کاملاً به او اعتماد دارید. مطمئن باشید که نتیجه بخش خواهد بود دوستانتان مطمئناً نظراتی خواهند داشت که شما را برای ادامه زندگی امیدوار تر خواهند کرد. به آنها اعتماد کنید چیزهایی که آنها می گویند شاید مطالب جدیدی نباشند ولی مطمئن باشید که شما را آرام خواهد ساخت.

 

2- فال 11 آذر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز روزی خواهد بود که شما از کسانی که کینه به دل دارید عذرخواهی خواهید کرد یا اینکه به قول های خود نهایتاً عمل خواهید کرد. مثلا اگر قرضی دارید آن را ادا خواهید کرد یا مثلا اگر نیت خاصی در ذهن داشتید ولی فرصت نمی کردید آن را عملی کنید امروز فرصت خوبی خواهد بود تا به این قصد و نیت خود برسید.

 

3- فال 11 آذر 97 برای متولدین خرداد ماه

از آنجایی که شما فرد بلندپروازی هستید پس از مدتها تلاش بالاخره پاداش این بلند پروازی خود را خواهید دید. شاید اهدافی که شما امروز به آن می رسید با هدف اصلی شما فاصله ای چندان زیادی نداشته باشد ولی مقدمه ای برای رسیدن به هدف اصلی شما خواهد بود. فرصتهای شغلی خوبی به شما پیشنهاد خواهد شد شما این فرصت را قبول خواهید کرد واین فرصت به منظور خوشبختی نیست شما باید تلاش زیادی انجام بدهید.

 

4- فال 11 آذر 97 برای متولدین تیر ماه

کسی سعی می کند تا دیدگاه شما را عوض کند ولی شما در برابر این تغییر مقاومت از خود نشان می دهید. اما شما به دور از چشم این فرد یا افراد کارهایی را انجام میدهید تا آینده خود را تغییر دهید اگر شما نمی خواهید دیگران دلیل این مقاومت شما را بفهمند و پی به هدف شما ببرند، هیچ کار اشتباهی نمی کنید این کاملا حق شماست که راز های خود را مخفی نگه دارید.

 

5- فال 11 آذر 97 برای متولدین مرداد ماه

شما می‌توانید امروز بسیار متفکر باشید و الان کار زیادی در این رابطه نمی‌توانید انجام دهید غیر از این که با یکی از نزدیک ترین دوستان تان در این رابطه بحث کنید. ممکن است کشف کنید که نیاز دارید تا به احساس ناخوشایندی که بواسطه ترس از تغییر بوجود آورده‌اید غلبه کنید. خوشبختانه می‌توانید یکباره یخ فاصله را بشکنید و داستان تان را با دیگری تقسیم کنید؛ دیگران باید بتوانند که در تجربه شما سهیم باشند. زمانیکه گفتگوی شما در جریان است از این مطمئن شوید که یک بازخورد معقول دریافت خواهید کرد.

 

6- فال 11 آذر 97 برای متولدین شهریور ماه

امروز روز خیال پردازی و شعر گفتن است!! اما حالا که عطارد روابط شما را آشفته می‌کند، شاید وقت خیلی خوبی برای گرفتن یک پیغام ویژه نباشد. خیالات شما فراتر از زمان خود حرکت می‌کنند و تا موقعی که نخواسته‌اید افکار خود را وارد زندگی واقعی کنید، آنها می‌توانند دوست داشتنی باشند. اگر شما می‌خواهید حرف مهمی‌ زنید، سعی کنید تا فردا که ماه کامل می‌شود صبر کنید

 

7- فال 11 آذر 97 برای متولدین مهر ماه

اکنون فرصت مناسبی است که برای یک مسافرت در آینده برنامه ریزی کنید، اما حواستان باشد که شما در مورد این موضوع کمی بدبین شده‌اید. اگر شما بتوانید از تمایلات و گرایش‌های خود به سمت افکار منفی آگاهی پیدا کنید، می‌توانید از مهارت‌های سازمان یافته خود نهایت استفاده را ببرید. هم اکنون افکار شما بر اساس رویاهای واهی و خیالات خام پی ریزی نشده است. آنها آنقدر واقع بینانه هستند که با کمک تلاش‌های صادقانه تان به واقعیت تبدیل شوند.

 

8- فال 11 آذر 97 برای متولدین آبان ماه

ممکن است ترجیح بدهید که الان حس حسادت خود را بروز ندهید و از آشکار شدن آن جلوگیری کنید، اما نمی‌توانید احساسات خود را به خوبی کنترل کنید. با این وجود، رفتارهای غیرارادی امروز ایده خوبی نیست چرا که شما از این می‌ترسید که چیزی را که بدست آورده‌اید از دست بدهید یا فرصتی را که شما را در جستجوی عشق موفق می‌ساخت را از دست بدهید. هرچقدر احساستی واکنش نشان دهید، موقعیت تان بیشتر به خطر می‌افتد. پنهان کردن تمایلات‌تان موثر نخواهدبود،‌ همچنین وضع شما را نشان نخواهد داد. سعی کنید تا میانه رو باشید تا استرس خود را به حداقل برسانید.

 

9- فال 11 آذر 97 برای متولدین آذر ماه

امروز شما نمی‌توانید به راحتی از علایق خود در خانه چشم پوشی کنید و حتی وقتی به سر کار می‌روید تا بدان جا هم کشیده می‌شوند. شما مطمئن هستید که تا موقعی که احساساتتان ناگهانی سر ریز نکرده‌اند، قادر هستید آنها را تحت کنترل خود داشته باشید. وقتی که این اتفاق بیفتد برای خود شما هم به اندازه دیگران تعجب‌آور خواهد بود. بنابراین تا دیر نشده عجله کنید؛ هرچه در دلتان دارید در طول روز بیرون بریزید.

 

10- فال 11 آذر 97 برای متولدین دی ماه

به جای اینکه با ذهن خود کلنجار بروید، چند روز صبرکرده تا بتوانید آنچه در ذهنتان می‌گذرد را با افراد دیگر در میان بگذارید. وقتی یک نفر دیگر در حال حرف زدن است، شما به جوابی که می‌خواهید به او بدهید فکر نکنید؛ در عوض به حرف‌هایی که او می‌زند گوش دهید. فقط وقتی که احساس کردید باید در مورد چیزهایی که می‌شنوید دیدگاه خود را بیان کنید شما هم شروع به حرف زدن کنید. اگر هنگام ملاقات کردن دیگران به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید، بیشترین تاثیر را روی آنها خواهید گذاشت.

 

11- فال 11 آذر 97 برای متولدین بهمن ماه

از زمانی که شما از دادن جواب “نه” به یک درخواست امتناع کرده‌اید، توانسته‌اید حتی بهتر از آن چیزی که فکر می‌کردید عمل کنید. راه‌حل‌های ذهنی شما قوی هستند، اما تحت کنترل زندیگتان نیستند. در عوض موج تازه‌ای از ایمان در حالیکه شما را قادر می‌سازد که به مسائل مشکل نگاه کرده و شروع هرچیزی را خیلی مثبت ببینید، به شما امید تازه‌ای برای آینده می‌دهد. اما کمی هم کناره‌گیری از فکر کردن به نتیجه آرزوهایتان هنوز برایتان سودمند است.

 

12- فال 11 آذر 97 برای متولدین اسفند ماه

دیگران را بی‌گناه فرض کردن می‌تواند باعث برانگیخته شدن آنها برای قبول مسئولیت باشد. اما شما همچنین می‌توانید انتظارات بسیار زیادی از آنها داشته باشید که نتوانند از پسشان بربیایند. اگر آنها متوجه نشوند که شما بیشتر از آنچه که آنها انجام می‌دهند ازشان توقع دارید، ممکن است که بدون هچ تلاش مضاعفی فعالیتشان را متوقف کنند. باید بیشتر از قبل با دیگران سازش داشته باشید و از آنها نخواهید که برای به وقوع پیوستن رویاهای غیر ممکن شما نقش راهنما را داشته باشند.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *