اخبار

فروش ویلا در نوشهر

خرید و فروش ویلا و زمین در شمال کشور

خرید و فروش ویلا در مازندران

خرید و فروش ویلا در شمال کشور و در استان مازندران ویلا های بسیار شیک و لاکچری در شهر های نور ، رویان ، نوشهر ، بابلسر ، محمود آباد و …

مازندران یکی از سه استان شمالی کشور می باشد که دارای آب و هوای بسیار عالی در ۴ فصل مکان مناسبی برای گذران تعطیلات در داخل کشور می باشد.مناظر بسیار زیبای طبیعی که شامل جنگل های سرسبز ، کوه های زیبا و مرتفع و مهم ترین جاذبه ی کشور دریای آن می باشد.نزدیک بودن استان مازندران به پایتخت ایران و سهولت در دسترسی به آن ، این استان مازندران را بیش از پیش برای توریست ها جذاب کرده است.

خرید و فروش ویلا در نوشهر

شهر نوشهر یکی از جذاب ترین شهر های استان مازندران می باشد علت این جذابیت نزدیک بودن جنگل با دریا می باشد .در ادامه به معرفی چند ویلا در شهر نوشهر که برای فروش قرار گرفته اند میپردازیم.

فروش ویلا در نوشهر چلک کد : ۱۰۸۸

خرید و فروش ویلا نوشهر

خرید و فروش ویلا نوشهر

فروش ویلا در نوشهر

این ویلا در نوشهر منطقه ی چلک می باشد مجهز به استخر و باغچه و فضای سبز بسیار زیبا می باشد. لوازم منزل کامل می باشد و به صورت مبله است .ویو عالی نسبت به جنگل ۶۳۰ متر زمین و ۲۵۰ متر بنا می باشد. برای دیدن عکس های بیشتر ، اطلاعات و دیدن حظوری با شماره ی زیر تماس بگیرید.

فروش ویلا ساحلی در نوشهر چلک کد : ۱۰۸۷

فروش ویلا در نوشهر

فروش ویلا در نوشهر

فروش ویلا در نوشهر

فروش ویلا در نوشهر

خرید ویلا در شمال کشور

ویلا ساحلی در نوشهر با ویو عالی بطور همزمان به دریا و جنگل به صورت کامل مبله و تمامی لوازم منزل را دارا می باشد. ۱۰۰۰ متر زمین و ۶۰۰ متر زیر بنا دارای استخر داخل ساختمان و استخر سر باز سند قوار اول می باشد . روف گاردن بسیار زیبا مناسب برای افرادی که به گل کاری علاقه دارن

 

برای اطلاعات بیشتر و دیدن عکس ها و یلا های مختلف با شماره تماس بگیرید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button