تغییر دکوراسیون منزل

تغییر دکوراسیون منزل با 6 ترفند کاربردی

آموزش تغییر دکوراسیون منزل با 6 ترفند ساده و کاربردی

با فرا رسیدن سال نو اکثر خانواده ها به فکر تعویض مبلمان خانه، کابینت های آشپزخانه، رو تختی ها، تابلو ها و … به منظور تغییر دکوراسیون منزل خود هستند. در این مقاله از مجله اینترنتی وب نواز  شما را با 6 ترفند ساده و کاربردی در جهت تغییر دکوراسیون منزل یاری خواهیم کرد، لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

1- تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن و مهمان سرا با تعویض رومبلی ها

مسلما اولین چیزی که در اتاق نشیمن یا مهمان سرای شما به چشم خواهد خورد، مبلمان و میز ها هستند. یک ترفند ساده و کاربردی در این مورد تغییر رومبلی ها و رومیزی ها است. شما می توانید از پارچه هایی جدید و با طرح هایی جذاب برای دوخت رومبلی ها و رومیزی ها بهره ببرید، هم چنین از رنگ هایی شاد نیز برای دوخت پارچه کوسن ها بهره ببرید. انجام این کار شما را از هزینه های گزاف خرید یا تعویض مبل رهایی می دهد.

 

2- تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن و مهمان سرا با استفاده از گل و گیاه

تغییر دکوراسیون منزل

قدم بعدی در جهت تغییر دکوراسیون منزل شما استفاده از گل و گیاه جدید و زیبا می باشد. گل ها و گیاهان می توانند زیبایی اتاق نشیمن را چندین برابر کنند و جلوه ی بسیار دلربایی به آن بدهند کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و در نحوه چیده مان و دکوراسیون ان دقت نمایید، نهایتا خواهید دید که اتاق نشمین شما با آنچه که قبلا بوده تفاوت فاحشی پیدا کرده است.

 

 

 

4- تغییر دکوراسیون اتاق مهمان یا آشپزخانه با تعویض تابلو ها

تغییر دکوراسیون منزل

تابلوهای تزیینی نیز همانند گل و گیاه جلوه ای کاملا زیبا به اتاق شما خواهند بخشید شما می توانید با خرید تابلو های جدید و تعویض آنها با تابلوهای قدیمی نمای کلی اتاق نشیمن یا آشپزخانه خود را تعویض نمایید. تابلو ها دارای انواع مختلفی هستند سعی کنید از تابلوهایی استفاده کنید که دارای رنگهای گرم و شاد هستند تا نشاط و شادابی را به مهمانان شما هدیه کند. 

 

 

 

5- تغییر در دکوراسیون اتاق خواب با تعویض بالش و رو تختی ها

تغییر دکوراسیون منزل

مورد پنجم در تغییر دکوراسیون منزل مربوط به اتاق خواب می شود شما می توانید با تعویض بالش ها و روتختی های تخت خواب خود دکوراسیون اتاق خواب خود را عوض کنیم مثلا اگر بالش ها و لحاف شما به رنگ قهوه ای بوده این بار از رنگ بنفش یا سبز استفاده کنید. در این مورد نیز می‌توانید از تابلو دیواری و گل و گیاه های طبیعی و مصنوعی برای تغییر در جلوی اتاق خواب بهره ببرید.

 

 

 

6- تغییر در دکوراسیون کلی منزل با تعویض کاغذ دیواری ها

اگر قبلا در منزل خود از کاغذ دیواری استفاده نکرده باشید در صورت وجود پول کافی این بار حتما آن را امتحان کنید، با توجه به ورود کاغذ دیواری های سه بعدی به بازار استفاده از آن جلوه و زیبایی خانه شما را به کلی تغییر خواهد داد و اگر قبلاً دیوارهای شما دارای کاغذ دیواری بوده حتما آن را عوض کنید و از کاغذ دیواری هایی با رنگ های شاد و گرم استفاده کنید تا تغییر در خانه شما نمایان تر شوداین مورد هم در آشپزخانه، هم در مهمانسرا و هم در اتاق خواب کاربرد خواهد داشت.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *