تغییر دکوراسیون زمستان

ایده های جدید برای تغییر دکوراسیون زمستان 97

ایده های جذاب و خلاقانه برای تغییر دکوراسیون زمستان ۹۷

تغییر دکوراسیون زمستان 97 : زمستان همیشه به یاد آورنده خاطرات زیبا اما سرد از کودکی و گذشته ماست این خاطرات همراه با خوبیها و بدیهای می باشد. در این پست از مجله وب نواز قصد داریم ایده هایی جذاب برای تغییر دکوراسیون زمستان ۹۷ خدمت شما عزیزان ارائه کنیم امیدواریم با الهام گرفتن از این ایده ها خانه خود را زیباتر از گذشته کنیم و با جلوه و رنگی جدید به استقبال زمستان و به خصوص کریسمس برویم.

 

از گلدان هایی با رنگ سفید یا خاکستری استفاده کنید!

برای تزیین بهتر خانه و هم رنگ شدن وسایل خانه با فضای بیرون، می توانید از گلدان ها و گل هایی با پوششی از رنگ برف یا با رنگ های سفید و خاکستری استفاده کنید تا کاملا خنثی جلو نماید و حس سرما را به شما و مهمانان شما القا نماید.

 

با استفاده از پتو های کلفت و پهن حس سرما را به مهمانان خود القا کنید!

ملحفه های نازک تابستانی را کنار گذاشته و پتوهای گرم زمستانی را بیرون بیاورید. هیچ حسی در فصل زمستان لذت بخش تر از پیچیدن در پتوی گرم در کنار بخاری نیست. دکوراسیون اتاق تان را با یک پتوی گرم و زیبا به دکور زمستانی تبدیل کنید. یا پتوهایی پیدا کنید که روی آن طرح برف یا آدم برفی داشته باشد.

 

از حلقه های گل استفاده کنید!

حلقه های گل فصلی در فصل زمستان طرفداران بیشتری دارند. می توانید تغییر فصل ها را یا با چسباندن این حلقه ها به پشت در یا داخل خانه نشان دهید. به عنوان مثال می توانید یکی از این حلقه ها را داخل قفسه های کتابخانه قرار دهید. به شکل های مختلف می توانید در چیدن این حلقه ها خلاقیت به خرج دهید.

 

از رنگ های سرد مانند سفید و خاکستری استفاده کنید!

در فصل زمستان مردم بیشتر جذب رنگ های آرام بخش می شوند. مثل خاکستری یا قهوه ای روشن. این رنگ ها یک فضای بسیار آرام بخش در خانه ایجاد می کنند و با حلقه های گل و ریسه ها جلوه زیباتری به فضای خانه می دهند. رنگ های قهوه ای و مشکی برای استفاده در مبلمان، دیوارها و کف پوش چوبی خانه بسیار مناسب است.

فراموش نکنید که از رنگ سفید برای روشن کردن خانه استفاده کنید. رنگ سفید نور را منعکس می کند پس اتاق هایی که دیوار و مبلمان سفید دارند روشن تر هستند. به عبارت دیگر دکوری های سفید روح زمستان را به خانه می آورند. اگر به رنگ ها علاقه دارید نگران نباشید می توانید در کنار رنگ های خنثی از رنگ سبز طبیعت نیز به عنوان رنگ حاشیه استفاده کنید.

 

اگر شومینه دارید، حتما آن را تزیین کنید!

شاید همه خانه ها شومینه نداشته باشد اما کسانی که شومینه دارند می توانند از آن برای ایجاد یک دکور زمستانی استفاده کنند. شومینه خودش به تنهایی فضای خانه را زمستانی می کند اما می توان در دکور آن هم تغییراتی ایجاد کرد.

علاوه بر قرار دادن دکوری های فصلی روی شومینه می توانید رنگ طاقچه شومینه را هم تغییر دهید. به عنوان مثال روی آن پارچه طلایی رنگ بکشید یا رنگ کنید. رنگ طلایی یکی از رنگ هایی است که بسیار جلب توجه کرده و همراه با رنگ سفید باعث می شود شومینه بیشتر به چشم بیاید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *