رژلب اسکارلت

بهترین رژلب برای پوست سبزه کدامند؟

معرفی بهترین رژلب برای پوست سبزه

در مقاله قبلی از مجله تفریحی وب نواز در مورد روش های تشخیص لوازم آرایشی تقلبی صحبت کردیم. در این نوشته نیز می خواهم با شما در مورد انتخاب بهترین رژلب برای پوست سبزه حرف هایی را داشته باشیم. 

همانطور که می دانید رژلب یکی از اساسی ترین لوازم آرایشی در بین خانم ها محسوب می شود و در همه مجالس رژلب ها حرف اول را در زیبایی و جذابیت یک خانم ایفا می کند. شما که دارای پوست سبزه یا تیره هستید مطمئنا پیدا کردن یک رژ لب خوب برای شما یک چالش محسوب می شود و در صورت انتخاب اشتباه ممکن است است به زیباییی تان لطمه بزنید، پس با ما همراه باشید تا شما را برای انتخاب بهترین رژلب برای پوست سبزه راهنمایی کنیم.

لطفا در انتخاب مارک رژلب نیز دقت کافی را داشته باشید زیرا مواد آرایشی تقلبی ضربه جبران ناپذیری را به سلامتی شما وارد می کند، بنابراین در انتخاب تمامی مواد آرایشی، نه تنها رژلب دقت کافی را داشته باشید و کیفیت را فدای قیمت نکنید چون سلامتی شما از همه چیز مهم تر است.

 

رژلب قرمز تیره

رژلب قرمز تیره

یقینا اولین انتخاب خانم ها رژلب قرمز تیره خواهد بود، زیرا هم از محبوبیت خاصی برخوردار است و هم اینکه نسبت به سایر رژلب ها دلربا تر و فریبنده تر است و از همه مهم تر اینکه جلوه خیلی زیبایی را به خانم های سبزه می بخشد. پش پیشنهاد میکنیم برای یکبار هم که شده این رژلب را امتحان کنید.

 

 

رژلب قرمز روشن

رژلب قرمز روشن

دومین انتخاب خانم ها در استفاده از رژلب برای پوست سبزه به احتمال زیاد رژلب قرمز روشن می باشد، زیرا هر چه پوست شما تیره تر باشد رژلب قرمز روشن درخشش خود را بیشتر نمایان خواهد ساخت و از همه مهم تر اینکه این رژلب جنبه کلاسیکی داشته و از زمان های قدیم توسط همه گان مورد استفاده قرار می گرفته است.

 

 

 

رژلب اسکارلت (قرمز مخملی)

رژلب اسکارلت

رژلب اسکارلت ترکیبی از رژلب قرمز و نارنجی می باشد، که می تواند شکوه خاصی به چهره و زیبایی شما بدهد. این رپزلب نیز می تواند به عنوان بهترین رپزلب برای پوست سبزه شما محسوب شود.

 

 

 

 

رژلب مرجانی (صورتی مایل به نارنجی)

رژلب مرجانی

این ترکیب افسانه ای و جادویی زیبایی خاصی را می تواند برای چهره سبزه شما به ارمغان آورد. کاربرد این رژلب بویژه در فصل تابستان می باشد، این رژلب همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از رنگ های صورتی و نارنجی می باشد.

 

 

 

 

رژلب بورگاندی

رژلب بورگاندی

این رژلب نیز می تواند به عنوان بهترین رژلب برای پوست سبزه شما به ویژه در فصل زمستان باشد، این رژلب دارای طبعی گرم بوده و چهره ای کاملا جذاب و جسورانه را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

رژلب بنفش

رژلب بنفش

رژلب بنفش یکی از محبوب ترین رژلب ها در میان خانم ها در سال گذشته بود ولی همچنان نیز جایگاه خود را در میان آنها حفظ کرده است. این رژلب نیز میتواند به عنوان بهترین رژلب برای پوست سبزه انتخاب شود، در صورتی از رنگ بنفش روشن استفاده نمایید لب شما برجسته تر دیده خواهد شد ولی اگر میخواهید درخشندگی رژلب تان را به رخ دیگران بکشید، بهتر است از رنگ تیره تر آن استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *