قرص تاخیری وایگرا

قرص تاخیری انواع و تاثیرات آن ها | بهترین قرص تاخیری

امروز در وبسایت وبنواز تصمیم گرفتیم به معرفی قرص های تاخیری موجود در داروخانه های ایران بپردازیم. و شمارو با عوارض ، خواص و ترکیبات این قرص ها آشنا کنیم . بیماری های جنسی یکی از بیماری های شایع موجود در جوامع انسانی است. در ایران به علت شرم و حیا ها و سنت های موجود کمتر بیان می شود و اغلب پنهان می ماند . یکی از رایج ترین مصرف قرص های جنسی ، تاخیری ها می باشند که اکثرا به صورت خود درمانی و بدون اطلاع پزشک استفاده می شود. در این پست به برسسی این رفتارات می پردازیم.

قرص تاخیری

زود انزالی چیست؟

زود انزالی (انزال زودرس) به نوعی از انزال گفته می شود که فرد قبل از انجام نزدیکی ، یا بعد از مدت خیلی کوتاهی و به صورت غیر قایل کنترل و بر خلاف میل فرد صورت می گیرد. این پدیده فقط در امر نزدیکی محدود نمیشود و سلامت اعصاب و روان زوجین را نیز بر هم می زد و باعث می شود هر دو طرف دچار افسردگی و اضطراب و گاها پرخاشگری می شود.

به صورت کمی پزشکان معتقدن مردانی که بعد از نزدیکی و قبل از 119 ثانیه به انزال می رسند دچار این بیماری می باشند اما به صورت کلی به شخصی که زودتر از انتظار خود به انزال می رسد به آن زود انزال می گویند. و برای درمان خود اقداماتی را صورت می دهد

درمان زود انزالی

دلایل و عواقب زود انزالی مردان 

در بیشتر مواقع زود انزالی هیچ دلیل خاصی ندارد و فاقد عامل است. افسردگی ، احساسی گناه ، اضطراب و … گاها باعث زود انزالی می شوند. در بعضی اوقات مشکلات هورمونی ، اسیب های جسمی و عوارض مصرف برخی قرص ها می توانند عامل ایجاد آن باشد . ابتلا به بیماری زود انزالی منجر به بروز اختلالات روان مانند اضطراب، افسردگی و سردی روابط زوجین می‌شود و بر ذهن آن ها تاثیر میگذارد. بهترین کار بعد از متوجه شدن زود انزالی ، مراجعه به پزشک متخصص می باشد تا از عواقب احتمالی آن جلوگیری شود

درمان زود انزالی
درمان زود انزالی

 

قرص تاخیری ویاگرا

قرص‌های سیلدنافیل که در مقادیر ۵۰، ۲۵ و ۱۰۰ میلی گرمی بوده و ماکزیمم دوز روزانه ۱۰۰ میلی گرم بوده و نام تجاری آن ویاگرا می باشد . برای مصرف اول حتما از 25 شروع شود . اگر پاسخگو نبود به تدریج دوز آن را اقزایش دهید. این قرص از دسته قرص هایی است که ضد افسردگی نیز می باشد و در آقایان به عنوان تاخیری استفاده می شود. همان طور که میدانید هر قرصی دارای عوارض می باشد عوارض قرص ویاگرا می توان به سر درد و احساس گر گرفتگی و عوارض خطرناک تری مانند تاری دید ، تعقیر رنگ ها در بینایی (دیدن تمامی اجسام به رنگ آبی) و کم شنوایی . در صورت رخ دادن نشانه های اخر حتما به پزشک معالج مراجعه شود.

قرص تاخیری وایگرا

قرص تاخیری وگادول

نام تجاری مخدر ترامادول می باشد که با نام های Veldrol و وکتادول و نام های مشابه آن در دارو خانه ها به فروش می رسد. این قرص از ترکیب ترامادول و وایگرا می باشد که بسیار خطرناک می باشد. این قرص به صورت مقطعی و در زمان کوتاهی باعث تاخیر در انزال و دیر انزالی می شود اما اثرات و عواقب بسیار خطرناک و زیان واری دارد .سکته قلبی ناگهانی، سکته مغزی، از دست رفتن بینایی و شنوایی، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه از عوارض رایج این قرص است.

قرص تاخیری وگادول
قرص تاخیری وگادول

 

 

قرص تاخیری تادافیل (سیالیس)

 قرص‌های سیالیس عملکردی مشابه ویاگرا دارد اما بسیار قوی تر از ویاگرا بوده و ماده تأثیر گذار اصلی آن تادالافیل می‌باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن) آلت می‌شود و تا حدودی در تأخیر در انزال نیز تأثیر گذار می‌باشد.
معمولاً سیالیس را بصورت یک قرص در زمان مورد نیاز مصرف می‌کنند، این زمان می‌تواند از ۳۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه قبل از تصمیم به مقاربت و نزدیکی مصرف شود.
در روز بیشتر از یک بار نباید از این قرص استفاده کرد ، انجام این کار بسیار خطر آفرین می باشد
مصرف بیش از اندازه ی این قرص باعث اختلالات خطرناکی در سیستم بدن مانند درد قفسه سینه ، تاری دید ، سرگیجه و تپش قلب می شد .
به زودی آپدیت می شود
قرص تاخیری انواع و تاثیرات آن ها | بهترین قرص تاخیری
5 (100%) 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *